NEDEN HENZ..?

Biz Kimiz?

HENZ Elektrik, sistem ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm üreten ve tüm yapılara hayat veren, elektrik sistemlerinin hatasız bir şekilde tasarlanması gerektiğine inanmakta ve çalışmalarını bu temel prensip doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Elektrik sistemlerini ihtiyaca en uygun şekilde planlayarak, doğru ürünleri belirleyerek ve saha uygulamalarının doğru şekilde yaparak birçok yatırımcının; uzun ömürlü, kaliteli elektrik sistemlerine sahip olmasını sağlamak temel görevimizdir. Elektriğin hayatla buluştuğu her noktada ‘Akılcı ürün ve sistemlerle… Akılcı şekilde…’ anlayışımızla ürünlerin zamanında teslimatı için her türlü çabayı sarf etmekteyiz.

Bize Ulaşın
henz elektrik
Misyonumuz

“Misyonumuz toplumumuzun canlı ve güçlü kalmasını sağlamaktir.Gelişimimizdeki yönelim , müşterilerimizin dönüşü ve toplulukların değişen ihtiyaçlarının bir yansımasıdır.“

Hedefimiz

Sektörde ki ihtiyaçlara anlık olarak estetik, kaliteli ve bütçeye uygun çözümler üretirken zamanın kazanç olduğunu müşterilerimize unutturmamak en önemli felsefemizdir.

Vizyonumuz

Karşılıklı olarak güvenin, kazancın ve memnuniyetin en üst düzeyde sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla hizmet vermektir.

Neden Biz?

Geri bildirim, sıcak insan ilişkileri ve değişime hızla uyum sağlaması sonucu elde etmiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını en doğru şekilde ele almaktayız.

Önceliğimiz çözüm ortaklarımızla birlikte sektörel ihtiyaçlara en hızlı ve güvenilir şeklide çözüm üretmek.

Küreselleşme ile birlikte gelişen rekabet ortamında ortak çalıştığı birçok çözüm ortağı ile kaliteli, güvenilir ve ihtiyacınıza uygun çözümü getirmeyi amaç edinmiştir.

Karşılıklı olarak güvenin, kazancın ve memnuniyetin en üst düzeyde sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.

Müşterilerimiz diyorki: